Lāzerepilācija — iespēja aizmirst par nevēlamo apmatojumu uz ilgu laiku

Lāzerepilācija — iespēja aizmirst par nevēlamo apmatojumu uz ilgu laiku

Katra sieviete cīnās ar nevēlamo apmatojumu, kā nu var un prot, izmanto dažādas metodes, kas ir gan efektīvākas, gan mazāk efektīvas. Tomēr ikvienai dāmai būs kādreiz piezagusies doma, ka šī cīņa ar matiņiem ir tik nogurdinoša, nebeidzama un arī sāpīga. Tāpēc katra metode, kas sola atbrīvošanos no matiņiem uz ilgu laiku un nesāpīgi, tiek uztverta ar lielu sajūsmu un cerībām.

Bieži vien šīs metodes, ierīces un brīnumlīdzekļi ātri vien sagādā vilšanos, jo lielie solījumi ir vien mārketinga triks. Tomēr lāzerepilācija nav nekāds triks. Tā tiešām darbojas. Tā ļauj pēc kursa iziešanas par matiņiem aizmirts uz ilgu laiku, efektu uzturoša procedūra nepieciešama vien apmēram reizi gadā.

Kas īsti ir lāzerepilācija

Lāzerpilācija ir matiņu likvidēšanas metode, kas aptur matiņu augšanu. Tā ir efektīva, saudzīga un droša metode, ko izvēlas arvien vairāk sieviešu un arī vīrieši, kuri vēlas kādā ķermeņa daļā atbrīvoties no matiņiem. Procedūras laikā matiņa folikula tiek iznīcināta ar gaismas staru. Mata sīpoliņš tiek likvidēts uz ilgu laiku. Ar šo metodi var likvidēt arī gaišus un plānus matiņus.

Šobrīd popularitāti ieguvis tieši Aleksandrīta lāzers, kas ir jaunākās paaudzes lāzerepilācijas ierīce, kas tiešām efektīvāk likvidē gaišos matiņus un sniedz ilgstošāku efektu. Ierīcei ir moderna ādas dzesēšanas sistēma, kas mazina diskomfortu un sāpes procedūras laikā.

Vairāk par Aleksandrīta lāzeru var lasīt:

http://eraesthetic.lv/pakalpojumi/lazerepilacija-ar-aleksandrita-lazeri-candela-gentlelase-pro

Cik ātri būs rezultāts

Izvēloties lāzerepilāciju kā matiņu likvidēšanas metodi, jārēķinās, ka tas prasīs laiku un arī lielākus izdevumus. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, vidēji ir nepieciešamas trīs līdz sešas procedūras. Tas atkarīgs no matiņu daudzuma un tipa. Daudzos gadījumos klienti vēlamo rezultātu iegūst jau pēc trijām procedūrām. Cena atšķiras gan no pakalpojuma sniedzēja, gan no tā, cik liels laukums tiek apstrādāts. Vienas procedūras cenas var būt no dažiem desmitiem līdz vairākiem simtiem eiro, ja apstrādā, piemēram, kājas visā garumā. Starp procedūrām ir jābūt vismaz četrām līdz divpadsmit nedēļām.

Kas jāatceras pirms procedūras

Lāzerepilācija netiek veikta grūtniecēm. Procedūras dienā vai iepriekšējā dienā matiņiem jābūt noskūtiem, bet mēnesi pirms tam nevar veikt matiņu likvidēšanu ar vasku, lai netraumētu saknes. Skūt un griezt var. Tāpat nevar pirms lāzerepilācijas vismaz nedēļu sauļoties un lietot saules aizsargkrēmus, kuriem ir SPF, kas vienāds vai lielāks ar 30. Ja matiņi ir tumši, bet āda gaišā, tad efekts procedūrai būs labāks un ātrāks, bet arī citos gadījumos tas būs, tikai var prasīt vairākas procedūras. Bet toties pēc tam uz ilgu laiku varēs aizmirst par nogurdinošo cīņu ar nevēlamo apmatojumu.