Kā tu rūpējies par savu sejas ādu?

Kā tu rūpējies par savu sejas ādu?

Seja ir viena no cilvēka vizītkartēm. Tā ir viena no nedaudzajām ķermeņa daļām, kas paliek neaizsegta ar apģērbu. Pēc sejas vaibstiem mūs atpazīst apkārtējie, pēc sejas savā ziņā par mums arī izdara kādus priekšstatus. Seja ir tā zona, kas arī liecina par mūsu vecumu. Bet jāpiemin, ka mūsu pašu spēkos ir panākt, ka seja rāda tādus gadus, kādus vēlamies, nerāda vairāk, nekā mums patiešām ir. Noteikti zināt sievietes, kuras savos 40 izskatās kā 30 gadnieces. Vai pat tādus cilvēkus, kuru seja ir mūžam jauna un neļauj noteikt patieso cilvēka vecumu.

Droši vien sava loma te ir ģenētikai un dabas dāvanām, bet tas noteikti nevar izdoties, ja sejas āda netiek pareizi kopta gan no iekšpuses, gan ārpuses. Kā jūs rūpējaties par savu sejas ādu? Vai jūs apmierina savas ādas stāvoklis?

Jāatgādina, ka arī sejas ādas problēmas ir pietiekams iemesls, lai meklētu speciālistu palīdzību. Dermatologs ir tas ārsts, kurš sniegs rekomendācijas, kā pareizi kopt ādu, kā atrisināt dažādas ādas problēmas. Ja uz sejas ādas ir kādi nevēlami veidojumi, arī tad dermatologs ir īstais cilvēks, pie kura vērsties pēc palīdzības. Atliek tikai pieteikties uz konsultāciju: http://eraesthetic.lv/pakalpojumi/dermatologa-konsultacijas-riga.

  • Sejas mitrināšana no iekšpuses un ārpuses. Tas ir viens no pirmajiem likumiem, lai panāktu, ka sejas āda neizskatās sažuvusi un vecāka par saviem gadiem. Ūdens ir gan jādzer, gan seja jāmitrina ar kopjošajiem līdzekļiem un ādas tipam piemērotu krēmu.
  • Regulāra sejas attīrīšana. Ādas virskārta visu laiku atmirst, tāpēc tā ir jātīra nost un jāveic arī dziļāka sejas tīrīšana, lai neveidotos aizsprostojumi, pūtītes, melnie punktiņi.
  • Nekad neej gulēt ar kosmētiku. Tas ir dāmu zelta likums, kas jāievēro vienmēr. Ja kādreiz ir gadījies to pārkāpt, tad zināt, kādas tam ir sekas. Tas jau neilgā laikā var nodarīt nopietnu kaitējumu sejas ādas un acu veselībai.
  • Pasargā sejas ādu no saules. Arī tas ir vienmēr aktuāli. Izvēlieties ādas tipam atbilstošu saules aizsargkrēmu. Vasarā tas ir obligāts nosacījums, kas jāievēro.
  • Izvēlies kvalitatīvu un dabīgu kosmētiku. Lai sniegtu ādai to labāko, jāpadomā, kāda veida kosmētiku izmantojat. Palasiet uz iepakojuma saturu, padomājiet, vai izvēlaties savai sejas ādai to labāko. Vislabāk, ja kosmētika ir uz augu bāzes un bez liekām piedevām.