7 līdzekļi un metodes, ko izmantot skaistumkopšanā

7 līdzekļi un metodes, ko izmantot skaistumkopšanā

Skaistumkopšana ir aktuāla tēma ikvienai sevi cienošai sievietei, kura rūpējas par savu izskatu. Cik daudz sieviešu, tik daudz arī metožu un līdzekļu, ko viņas izmanto sava ķermeņa kopšanā un izskaistināšanā.

Sievietes viena no otras iedvesmojas, dalās ar padomiem, brīnumreceptēm un slepenajiem trikiem. Arī mēs šajā rakstā apkopojām septiņus noderīgus līdzekļus un metodes, kas var noderēt ikvienai sievietei. Protams, kas der vienam, var nederēt citam, tāpēc arī katrai dāmai ir brīva izvēle izmēģināt un atzīt vai neatzīt šīs skaistumkopšanas receptes par labu esam.

 

  • Kafijas biezumi

 

Kafijas biezumi ir viens no lētiem un pieejamiem skaistumkopšanas līdzekļiem, ko jau izmanto daudzas sievietes visā pasualē. Kafijas biezumi ir lielisks skrubis. Biezumus var samaisīt ar vēl citām vērtīgām sastāvdaļām vai izmantot vienus pašus, lai attīrītu ādu no atmirušajām šūnām. Pēc kafijas biezumu skrubja lietošanas āda kļūst gludāka, izlīdzinātāka. Nākamjā reizē, kad dzersiet kafiju, neizmetiet kafijas biezumus, bet droši ar tiem dodieties uz vannasistabu, lai tos izmantotu savos skaistumkopšanos rituālos.

 

  • Kokosriekstu eļļa

 

Kokosriekstu eļļa kā universāls skaistumkopšanas līdzeklis tiek slavināta jau sen. Un tas ir pamatoti. Arī mēs vēlreiz atgādināsim to, cik noderīgi varat izmantot savos skaistuma rituālos kokosriekstu eļļu. Kokosriekstu eļļu izmanto kā masku matiem, ar to var ieziest ķermeņa ādu. Kokosriekstu eļļu izmanto arī sejas kopšanā — gan kā attītošu līdzekli, gan krēma vietā. Kokosriekstu eļļu var izmantot kā sastāvdaļu pašas gatavotā skrubī, ar to var aizstāt arī skūšanās krēmu. Kokosriekstu eļļa bagātīgi satur K un E vitamīnu, kā arī dzelzi.

 

  • Micelārais ūdens

 

Pēdējos gados skaistumkopšanas produktu plauktos arvien vairāk redzamas pudelītes ar uzrakstu — micelārais ūdens. Ja vēl neesat to izmēģinājuši, tad noteikti iesakām. Micelārais ūdens radies Francijas skaistuma laboratorijās. Tā noslēpums meklējams īpašajā sastāvā, kas nodrošina maigu, nomierinošu un mitrinošu efektu. Micelārais ūdens attīra seju gan no kosmētikas, gan netīrumiem. Tas piemērots arī jutīgai ādai, tas nerada sausuma sajūtu.

 

  • Sejas krēms ar SPF

 

To, ka pludmalē ir jālieto saules aizsargkrēms, mēs visi zinām, vairums cilvēku to arī ievēro. Tomēr saule ietekmē ādu ne tikai pludmalē, bet ik dienu. Visvairāk saules un UV staru ietekmei pakļauta ir tieši sejas āda. Tur arī visātrāk veidojas novecošanās pazīmes. Lai pasargātu seju no saules ietekmes un palēninātu novecošanos, ieteicams lietot sejas krēmu ar SPF faktoru, vislabāk ar skaitli 30, kas jau sniegs ļoti labu aizsardzību.

 

  • Lāzerepilācija

 

Cīņa ar nevēlamo apmatojumu ir viena no lielākajām sieviešu sāpēm. Kas tik netiek izmēģināts! Lāzerepilācija ir viena no metodēm, ko var ieteikt izmēģināt, jo tā ir efektīva un sniedz ilgtermiņa rezultātu. Lāzerepilācija nav sāpīga. Veicot vairāku procedūru kursu, lāzerepilācija palīdzēs uz ilgu laiku aizmirst par skūšanos, vaksāciju un citām metodēm, kas ir gan apnicīgas, gan sāpīgas. Vairāk par to, kāpēc lāzerepilācija ir izmēģināšanas vērta, lasiet eraesthetic.lv.

 

  • Sausā norīvēšanās

 

Sausā norīvēšanās ir lielisks veids, kā parūpēties par savu ķermeņa ādu. Sauso norīvēšanos var veikt ar speciālu ķermeņa birsti ar dabiskiem sariem, var izmantot arī nelielu kokvilnas vai lina dvielīti. Sausā norīvēšanās uzlabo limfas cirkulāciju un asinsriti, tā palīdz samazināt celulītu. Sauso rīvēšanos vislabāk veikt no rīta, bet labākam efektam to ieteicams darīt gan no rīta, gan vakarā pirms mazgāšanās.

 

  • Ūdens

 

Ūdens ir izcila skaistuma un veselības recepte. Pietiekama ūdens uzņemšana mitrina organismu no iekšpuses, uzlabo ādas stāvokli, palīdz izvadīt toksīnus un vielmaiņas galaproduktus. Ūdens ir vajadzīgs gan no iekšpuses, gan ārpuses. Iemācoties ik dienu dzert vismaz divus litrus ūdens, var efektīvāk cīnīties ar lieko svaru.